پرسشنامه ارائه مدلی مناسب جهت مدیریت کیفیت خدمات در سازمان

ساخت وبلاگ
چکیده : پرسشنامه ارائه مدلی مناسب جهت مدیریت کیفیت خدمات در سازمان پرسشنامه ارائه مدلی مناسب ج... با عنوان : پرسشنامه ارائه مدلی مناسب جهت مدیریت کیفیت خدمات در سازمان بخوانید :

پرسشنامه ارائه مدلی مناسب جهت مدیریت کیفیت خدمات در سازمان

 • پرسشنامه ارائه مدلی مناسب جهت مدیریت کیفیت خدمات در سازمان

  هدف از این پرسشنامه مدل مدیریت کیفیت خدمات راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ارائه می شود

  روش  گردآوری داده ها و ابزارهاي اندازه گيري پ‍ژوهش 
  در این تحقیق با دو شیوه مطالعات میدانی (پیمایشی) و روش اسنادی (کتابخانه ای) برای گردآوری داده ها استفاده می شود. در بخش مطالعه اسنادی از کتب و مجلات تخصصی مدیریت کیفیت و سایر منابع نشریات معتبر تخصصی و جستجوی اینترنتی مرتبط با موضوع راهنمایی و رانندگی استفاده می گردد. در بخش مطالعات میدانی با حضور در مکان جامعه آماری از ابزار مشاهده و پرسش نامه و همچنین اسناد و مدارک تخصصی سازمانی استفاده می شود.

  پرسش نامه پژوهش حاضر توسط محقق با الهام از پرسش نامه های موجود مدل های سنجش ابعاد کیفیت خدمات ساخته شده است، بدین صورت که محقق با در نظر گرفتن حساسیت موضوع تحقیق در جامعه ی موردنظر و توجه به نیازها، ارزش ها و شرایط خاص محیط تحقیق (راهور) برای سنجش ابعـاد کیفیت برگرفته از مدل مفهومی تحقیق و ادبیات موضوع مؤلفه هایی برای سنجش هر یک از ابعاد در غالب پرسش نامه طراحی نموده است. پرسش نامه ساخته شده، بر اساس روش هایی روان سنجی گردید که در ادامه روش ساخت ابزار و ویژگی های روان سنجی ابزار (روایی و پایایی) آورده شده است.(داخل فایل خریداری شده)

  مولفه : دارد
  منبع : دارد
  روایی  و پایایی : دارد
  نمره گذاری و مختصات : دارد
  نوع فایل : word (قابل ویرایش )
  تعداد ابعاد: 13
  تعداد مولفه: 65

  تعداد سوالات : 100 سوال

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

 

پرسشنامه,ارائه,مدلی,مناسب,جهت,مدیریت,کیفیت,خدمات,در,سازمان,...
نویسنده : کاووسی فر بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 26 مهر 1397 ساعت: 17:58